PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعف شرکت کویر به نقل از هفته نامه خودرو ---مورخ 4 تیر ماه 1390

M.SH.K
04-04-1390, 05:59 بعد از ظهر
ضعف شرکت کویر

1897
البته اینجا اشاره به cbr 150 شده
ولی متاسفانه تو اکثر محصولات همین داستانه

نیما نادری
04-04-1390, 09:20 بعد از ظهر
نمیدونم کی این مطلب رو نوشته و چجوری به چاپ رسونده ولی بسیار قلم زیبا روان و خلاصه ای رو به نمایش گذاشته و 9 ماه درد و رنج این دوستمون که برابر با یک شکم زایمان هست رو به رشته تحریر در آورده

m.sh.k بسیار زیبا بود دستت درد نکنه

ghost.rider1
04-04-1390, 09:31 بعد از ظهر
نیما خوان دست درد نکنه که عزیز انتقال بده به شرکت.من الان یک ماهه منتظرم اقایون یه فلاپ بیارن.بابا سابق بچه ها می رفتن از این تلاش طرح کیپسا بخرن می گفتن نخریا لوازم نداره خب الان این موتورا 250 هم همین داره میشه که!الان دایلیم 5.600 بود شده 5300 می پرسن چرا میگن قطعات نداره نمی خرن .ای بابا این که نشد.من الان لنت ندارم در به در باید بگیم بگردن یه لنت که به این موتور بخوررو پیدا کنن.شکر خدا هیچ قطعه ایشم تو اینترنت نیست ادم با کارت بخره بفرستن.اسن صحبترو انتقال بده خواهشا .

ham ham
04-04-1390, 09:34 بعد از ظهر
نبودن رقابت در صنعت خودرو و موتورسیکلت و مافیای اداره آن بیش از این هم نتیجه نمیدهد
شاید برای بعضی نقل قول زیر بی ارتباط به نظر برسد ولی ...
یکی از دانشجویان دکتر حسابی در کلاس درسی خارج از ایران از ایشان پرسید جهان سوم کجاست ؟ .... گفت : آنجایی است که اگر بخواهی مملکتت را آباد کنی خانه ات خراب میشود واگر بخواهی خانه ات راآباد کنی باید مملکتت را ویران کنی ....

Kenji
04-04-1390, 10:44 بعد از ظهر
بنازم به این مشتری مداری و پاسخگویی.

روایات هست که مدیریت کویر به دست توانمند آقا ا..............

Babak
04-04-1390, 11:22 بعد از ظهر
متاسفانه خدمات پس از فروش به کلی تو کشوره ما ضعیفه گاها هم اصلا وجود نداره:hanghead:

Kami
05-04-1390, 12:53 بعد از ظهر
اگه همه مردم تحریم کنن موتور های بی کیفیت رو دیگه مجبور میشن درست و حسابی خدمات بدن
اما کجاس اتحاد و هماهنگی مردم؟ کسی حالشو نداره:vardane:

Alireza
05-04-1390, 01:27 بعد از ظهر
مجبورن دیگه اگه رقابت بود کویر اینطوری نمیکرد رقابت نیست اینا هم هر کار دلشون بخواد میکنن

AMIR MOHAMMAD n
05-04-1390, 01:56 بعد از ظهر
متاسفانه خدمات پس از فروش به کلی تو کشوره ما ضعیفه گاها هم اصلا وجود نداره:hanghead:

تو کشور ما چه کاری درست انجام میشه که این بخواد درست باشه.واقعا بسی جای تاسف داره.

M.SH.K
05-04-1390, 04:53 بعد از ظهر
تو کشور ما چه کاری درست انجام میشه که این بخواد درست باشه.واقعا بسی جای تاسف داره.

نه چرا اینجوری میگید
هی با همین لحن گفتیم و تو ضمیر ناخوداگاهمون هم همین شکل میگیره
همش نگیم نصف لیوان خالیه
اینجوری گفتیم جدی جئی باورمون شده که چون ایرانی هستیم اینا طبیعیه
وقتی خودمون اینجوری میزنیم تو سر خودمون دیگه از شرکتای سودجو داخلی و خارجی چه انتظاری داری ؟
از ماست که بر ماست...

Babak
05-04-1390, 05:05 بعد از ظهر
تارقابت نباشه وضع همینیه که هست 4تا شرکت بتونن موتور وارد کنن ببینم اون وقت کویر جرات می کنه برای یه راهنمای زیقی 2 هفته کش بده:vardane:

Kenji
05-04-1390, 07:35 بعد از ظهر
نه چرا اینجوری میگید
همش نگیم نصف لیوان خالیه
وقتی خودمون اینجوری میزنیم تو سر خودمون دیگه از شرکتای سودجو داخلی و خارجی چه انتظاری داری ؟
از ماست که بر ماست...

دقیقا از ماست که بر ماست. البته نه از خودمون بلکه بیشتر از پدرانمون.
این مشکل ایرانی بودن نیست. مشکل از جای دیگه آب می خوره.

بله بله. کشور ما بسیار کشور خوبیه. ضمیر ناخودآگاه قبول کن کشور ما اصل کشوره. تازه هیچ کسی رو هم پیدا نمی کنید به نون شبش محتاج باشه!
گل و بلبل موج می زنه به خدا.

M.SH.K
05-04-1390, 08:53 بعد از ظهر
دقیقا از ماست که بر ماست. البته نه از خودمون بلکه بیشتر از پدرانمون.
این مشکل ایرانی بودن نیست. مشکل از جای دیگه آب می خوره.

بله بله. کشور ما بسیار کشور خوبیه. ضمیر ناخودآگاه قبول کن کشور ما اصل کشوره. تازه هیچ کسی رو هم پیدا نمی کنید به نون شبش محتاج باشه!
گل و بلبل موج می زنه به خدا.

کنجی جان اینکه ما مشکلاتی تو خیلی قسمت ها داریم من هم قبول دارم
بله متاسفانه یکسری به نون شبشون هم محتاجن
ولی من میگم نباید تا ی بحث میشه سریع بگیم ایرانه ، طبیعیه ، ایرانه دیگه ، ما تو ایران زندگی میکنیم و ..... ازین حرفا
من میگم کسی که به نون شبش محتاجه نباید بشینه و مثل Glum دائم بگه من میدونستم ، مانمیدونیم ، ما نمیشیم .... و .....

الان تلقین درمانی تو دنیا جزو علوم معتبر و جا افتاده است
احتمالا خیلیهامون برنامه معجزه و شهادت اب رو دیدیم که واژه ها و کلمات مثبت رو ملکول مواد هم تاثیر میذاره
حتی آوا درمانی و کلمه درمانی هم مدتیه جواب داده تو دنیا (کلمات دارای انرژی هستن)
وقتی همش افعال منفی باشه شک نکنید رو هممون تاثیر شدید میزاره و اوضاع بد و بدتر میشه
دقیقا کاری که استعمار میکرد و تلقین میکرد که شما نمیتونید و ما میتونیم ، کاراتون رو بدید به ما....

Kenji
05-04-1390, 09:04 بعد از ظهر
کنجی جان اینکه ما مشکلاتی تو خیلی قسمت ها داریم من هم قبول دارم
بله متاسفانه یکسری به نون شبشون هم محتاجن
ولی من میگم نباید تا ی بحث میشه سریع بگیم ایرانه ، طبیعیه ، ایرانه دیگه ، ما تو ایران زندگی میکنیم و ..... ازین حرفا
من میگم کسی که به نون شبش محتاجه نباید بشینه و مثل Glum دائم بگه من میدونستم ، مانمیدونیم ، ما نمیشیم .... و .....

الان تلقین درمانی تو دنیا جزو علوم معتبر و جا افتاده است
احتمالا خیلیهامون برنامه معجزه و شهادت اب رو دیدیم که واژه ها و کلمات مثبت رو ملکول مواد هم تاثیر میذاره
حتی آوا درمانی و کلمه درمانی هم مدتیه جواب داده تو دنیا (کلمات دارای انرژی هستن)
وقتی همش افعال منفی باشه شک نکنید رو هممون تاثیر شدید میزاره و اوضاع بد و بدتر میشه
دقیقا کاری که استعمار میکرد و تلقین میکرد که شما نمیتونید و ما میتونیم ، کاراتون رو بدید به ما....

مشکل اینجاست که این ملت چند دهه میشه که جز بدبختی و بیچارگی چیزی ندیدن که بخوان تلقینی براش بکنن. فقط فقر و کشته شدن و بدبختی و ....
وقتی تقریبا نصف عمر یک نفر، فقط بدبختی ببینه دورو ورش و فساد و تباهی ببینه، فکر می کنی ممکنه به مفهومی به نام خوشبختی و نیمه ی پر هم حتی فکر کنه.
هر چیزی که فکرش رو بکنی، حتی اسم خیابون ها و اتوبان ها، طرح های عجیب و گورستان کردن دانشگاهها، اجبار پوشیدن پارچه ی مشکی کامل برای زن ها و .....

==

از بحث تاپیک منحرف شدیم اما گمانم لازم بود.

Mohammad
06-04-1390, 12:34 قبل از ظهر
ببینید قبلا هم این بحث مطرح شده بود، من قصد دارم واقعا بدون در نظر گرفتن دوستی با کویر و بچه هاش نقد کنم.منم مثل خیلی های دیگه سال ۸۸ رو در حالی تموم کردم که موتوری تحویل نگرفتم، تا اینکه فکر کنم بعد تعطیلات خرداد موتور همه تحویل شد.بنده در مقام یک سرمایه گزار واقعا از فعالیتم با حواله های کویر راضی هستم و گمان کنم ۶ میلیون تومن پولم قریب به ۷.۵ طی ۹ ماه شد.اما آیا در مقام خریدار هم رضایت دارم؟شاید برای خیلی ها غیر قابل لمس باشه، اما من از روی شانسم سر بزنگاه میرسیدم.مثلا وقتی دیلیمم تصادف کرد، فقط یک دونه از فلاپش با رنگ موتور من موجود بود که از اصفهان خریدم.اما همیشه پیش خودم می گفتم، اگر بار دوم این اتفاق بیفته چی؟واقعا من صبرش رو دارم که حدود ۳ ماه انتظار بکشم تا از کره قطعه بیاد؟من به عنوان شخصی که با ساپکو در حال کار کردن هستم، به شرایط تولید کاملا واقفم، آخرین پرداخت ایران خودرو مربوط به ۱۵ دی ۸۹ هست تا امروز.یعنی سیاست نابودی تولید که به صورت مداوم از سوی دولت نهم و دهم به اجرا در اومده باعث میشه شرکتی نظیر کویر که به مراتب در اشلی بسیار کوچکتر از ایران خودرو هست با شرایطی اسفناکتر از کارخانه ای که دولت رو در پشتش همیشه حس کرده، دست و پنجه نرم کنه.قاعدتا وقتی تولید دچار مشکل بشه، دو حالت پیش میاد، یا ترک فعالیت یا واردات.شرکت کویر با واردات تعدادی از موتورهای خوب و بد خارجی، سعی بر رفع مشکلات عدیده خود از ضربات وارده به تولید می کنه.اما خیلی زود اثر شلاقی این واردات دامن گیر مصرف کننده خواهد شد.به دلیل مشکلات کویر، من مصرف کننده با مشکلاتی نظیر عدم دسترسی به خدمات مورد نظرم باید مواجه بشم.من از باید استفاده کردم، چون شق دومی نمیشه براش در نظر گرفت.چرا کسی پاسخگو نیست؟ به دلیل اینکه توی اقتصاد خرد بیمار که در برگیرنده فعالیت یک شرکت مثل کویر میشه که خودش متاثر از اقتصاد کلان بیماریست که از ضعف مدیریت رنج میبره، هیچ طراوتی وجود نداره. من به عنوان سهامدار کویر ناراضی هستم، من به عنوان مدیر بازرگانی، مدیر فروش، منشی، فنی، انبار دار همیشه ناراضیم، مدیر عامل مدام تحت فشار از سوی هیئت مدیره هست.فکر می کنید توی این شرایط باید با روی گشاده با مصرف کننده برخورد کرد؟در این مواقع شما همیشه به عنوان کسی هستید که هیچ کس منتظرش نیست، یعنی همون خروس بی محل، پس کسی برای خواسته شما ارزش قائل نیست.تمام نکات ذکر شده یک طرف، ظرفیت نقد هم یکطرف.نقد در حقیقت این نیست که من به دنبال محکوم کردن یک مورد باشم، نقد میتونه تعریف و تمجید در کنار خرده و برده نا به جای یک موضوع باشه.تهاجم اساسا جز بی تاثیر کردن کلام هیچ نقشی ایفا نمی کنه.صحبت های از این دست اگر در مجرای مناسبی مطرح بشن، بسیار هم تاثیر گذارند.اما به شرط اینکه اگر من خوبی ای از یک شرکت دیدم به آن هم اشاره کنم.وقتی من این ۴۰۵ قراضه رو تحویل گرفتم پیچ های فنرش مشکل داشت و کمک فنر ماشین آسیب دید و نزدیک به ۷۰۰ تومن خرج روی دست من گذاشت.cdi مگلی هم مشکل داشت، اما کویر عوضش کرد. اما کیفیت متوسط مگلی گزینه مناسبی برای ورود به بازار ایران نبود.ابتدا به ساکن ایراد به خوده مگلی وارده و ایراد بزرگ تر به کویر که این گزینه نا مناسب رو وارد ایران کرد.اگر کویر فقط به روی دیلیم تمرکز می کرد به مراتب موفق تر بود.نکته حائز اهمیت دیگه عدم دسترسی سریع و آسون به تعمیرکار مجاز کویر بود.من تقریبا همشون رو میشناسم، اما واقعا آیا از کار تعمیرکاری بی انصاف مگلی و دیلیم راضیم؟یکی از بزرگترین ناراحتی های شخص من همین عدم وجود یک تعمیرکار مناسب هست که مجبورم کرد با علم به اینکه گوشم در حال بریده شدن هست مبلغ ۲۰۰ تومن بابت یکسری چکاپ هزینه کنم، چون ترجیحم این بود که ۵ میلیون موتورم رو تمیز نگه دارم.آیا این وظیفه منه که تعمیرکار پیدا کنم؟نفس ورود موتوری نظیر ktm واقعا ستودنیست، اما سوال من اینجاست چرا ktm دچار این بی مهری کویر نمی شه، اما موتوری نظیر دیلیم با اقبالی مواجه نمیشه.هر چند شرایط مگلی به مراتب بهتر از قطعات دیلیم هست، اما مگلی هم دچار مشکل تامین قطعات هست، البته شاید بتوان گفت همه چیز وجود داره، اما نه با قیمت عادلانه، توی بازار شاید قیمت هایی داده بشه که باعث سر خوردگی یک مصرف کننده بشه.در هر حال مسئولین خدمات یک شرکت باید بدونن که اگر من راضی هستم اصلا مهم نیست، مهم ناراضی بودن حتی یک نفره، اینه که راست یا دروغ تبدیل به مقاله میشه.به امید روز های خوب.

AMIR MOHAMMAD n
06-04-1390, 09:27 قبل از ظهر
نه چرا اینجوری میگید
همش نگیم نصف لیوان خالیه
از ماست که بر ماست...
این ضعفی که توی این کشور وجود داره از بالا سر چشمه میگیره و تا بالا درست نشه هیچ جای دیگه درست نمیشه.اون بالا ها هم که دست ما نیست که بخوایم درستش کنیم.به قول اون دوستمون اینجا همه به فکر آباد کردن خونشون اند و با این کارا مملکت رو به فنا میدن.

ghost.rider1
11-04-1390, 02:05 بعد از ظهر
دوستان نیما نادری از کویر مرکزی کشیده بیرون حالا چرا باید از زبون خودش بشنویم.شاید انتقادای ما بنده خدارو ناراحت کرده و شایدم...

نیما نادری
11-04-1390, 04:56 بعد از ظهر
دوستان نیما نادری از کویر مرکزی کشیده بیرون حالا چرا باید از زبون خودش بشنویم.شاید انتقادای ما بنده خدارو ناراحت کرده و شایدم...

من میخوام همین جا از تمام دوستانی که بنده رو 14 ماه تحمل کردن و محصولات بد و خوبو انتخاب کردن و منت به سر من گذاشتن تشکر کنم براتون آرزو میکنم حتی یک هفته جای من در اونجا نباشید

من هیچ گاه از انتقاد مصرف کنندگان دلخور نمیشدم چون خودم موتور سوار هستم نه کاسب دوزاریه موتور , که به صرف فروختن محصول شرکت خودمو در مقابل شرکت موجه و در مقابل مشتریان محق جلوه بدم

همواره سعی میکردم مشکلات محصولات رو پیگیری کنم و با راهنماییه همه دوستان اون رو برطرف کنم ولی تا آخرین روز نفهمیدم که تو شرکت مشکلاتی بس اساسی تر از چند ایراد فنی جزئی وجود داره

ورود من به کویر صرفا از روی عشق به موتور بود و خروجم هم به دلیل عدم تحمل شرایط نابسامان سازمانی که از نگاه یک ناظر بیرونی خیلی بعید است ولی در واقع به طرز عجیبی واقعیت دارد

حتی مدیران رده بالا ناتوان از حل یک بهران داخلی فقط در پی پاک کردن صورت مسئله هستند ... هرچند علاقه من به زمینه موتورسیکلت ورای چشم داشت مالی و کاملا شخصی بود

Kenji
12-04-1390, 07:45 قبل از ظهر
یه نیما نادری بود و یه کویر..... که تو کل نت سر زبون ها بود و نقطه ی نهایی ارتباطی مصرف کننده ها با شرکت!

کم تو شرکت های خصوصی کار نکردم که ندونم قطع همکاری یه نفر یعنی چیه و مشکلات مدیریتی تو شرکت های فوق حرفه ای! ایرانی یعنی چی.

آرزوی موفقیت.

soroush adventure
12-04-1390, 03:12 بعد از ظهر
این ضعفی که توی این کشور وجود داره از بالا سر چشمه میگیره و تا بالا درست نشه هیچ جای دیگه درست نمیشه.اون بالا ها هم که دست ما نیست که بخوایم درستش کنیم.به قول اون دوستمون اینجا همه به فکر آباد کردن خونشون اند و با این کارا مملکت رو به فنا میدن.

امیدوارم هرکی اینو میخونه به خودش بیاد.
گشت ارشاد از وقتی شروع شد که ما به خواهرامون گیر دادیم! دیکتاتوری وقتی پا گرفت که به همسران مون و فرزندان مون زور گفتیم! تقلب توی انتخابات از جایی آغاز شد که همه با برگه های توی جیب مون رفتیم سر جلسه امتحان! دروغ از اونجا شروع شد هر کدوم توی هر شغل و هر جایی که هستیم واسه کوچکترین منفعت بزرگ ترین دروغ ها رو گفتیم ! پرونده سازی ازاونجا پا گرفت که هر دفعه سه نفر از ما دورهم جمع شد پشت سر سه نفر دیگه حرف زدیم و تهمت زدیم و غیبت کردیم سانسور از جایی شروع شد که توی فامیل و دوست و آشنا تحمل کسی که مثل خودمون نباشه رو نداشتیم

بزرگترین کاری هم که برای وطنم می تونم انجام بدم اینه که دروغ نگم، تهمت نزنم ،تقلب نکنم، زور نگم، تحمل مخالفم رو داشته باشم، آگاه باشم و آگاهی بدم و اینا رو به هم نسل های خودم و نسل بعدی هم منتقل کنم
من یقین دارم این اوضاع، نمی تونه اوضاع مملکتی باشه که 70 میلیون انسانی که دروغ نمیگن، تهمت نمی زنن، تقلب نمی کنن و زور نمیگن، توش زندگی کنن

نیما نادری
07-05-1390, 07:04 بعد از ظهر
لبخند رضایت و دریافت تندیس بعد از نارضایتیه جمعی از مشتریان !!!جالبه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Alireza
07-05-1390, 08:20 بعد از ظهر
نیما عکس کوچیکه

Amir
07-05-1390, 08:50 بعد از ظهر
نیما عکس سایزش اوکیه

نیما نادری
08-05-1390, 12:42 قبل از ظهر
خیلی خوشگلن که میخوای درشت ببینی

اسم جایزه رو گذاشتن دایموند !!!

یکی نیست بگه آخه الاغ از کل گاگولهای حاضر در ساندیس خورون 3 نفر انگلیسی بلغور نمیکنن ...دایموند دیگه چی چیه ! یک چیزه بلورین میزاشتن طرفدار بیشتری داشت دهن پر کن هم بود :khak:

Babak
08-05-1390, 02:34 قبل از ظهر
بیش از 2000 نقرن اونجا بودن :gigglesmile:استادیوم بوده:fingersmiley:

ARSH
08-05-1390, 08:41 بعد از ظهر
واقعا شرکت های ایرانی مسخرشو در اوردن خدا رو شکر هنوز گیرشون نیوفتادم چون پیشگیری بهتر از درمانه
من میدونم شاید این نظرمو که دارم میدم یکم مسخره باشه و غیره منطقی اما خوده شخص منو راضی نگه میداره !
من نه از کویر نه از هیچ شرکت ایرانی دیگه موتور نمیخرم و قاچاقی سوار میشم !
آره حتی شده میرم از دوبی قاچاقی میارم سوار میشم اما میدونم موتورم اهله خراب شدن نیست
حالا شاید بازم به این عبارت اهله خراب شدن نیست بخندید اما شماها اکثرتون دیگه علمی و عملی دارید سوار موتور میشید میدونید تا موتورو اذیت نکنید موتور اذیت نمیکنه اونم موتور های ژاپنی !
من سی ار ام زیره پام بود به خدا فقط روغن و بنزین ! موتور دو زمانه ...
اصلا هم برام مهم نبود که بهم انگه قاچاقچی بزنن انگه دزد قانل هرچیییییی
عشقمو سوار میشدم همیشه
اما شیا دبعضی ها عشقشون نینجا باشه اما زیر پاشون داییلیم ( نمیگم اینا مگی و دایلیم بده مثال میزنم )
اما هم قاچاقی سوار میشم موتورم قطعه هم خواست 10 تومن بیشتر پول میدم 2 روزه قاچاقی میارن !!! اما در عوض با موتورم زندددددددددددددگی میکنم

حرف من اینه :
اگه 10 نفر پیدا شن از کویر و امثال کویر موتور نخرن کویر هم میخوره تو سرش تا محصول ک شعر وارد نکنه نده دسته ملت بعد هم نتونه قطعشو بیاره
نه کویر ! هرجای دیگه نمیدونم حسن سیکلت اصغر سیکلت یا هرچیززززززززززززززززززززز ه دیگه
بازم میگم واقعا طرز تفکرم شاید ابلحانه باشه اما همیشه منو راضی نگه داشته !

بعد یه مثال : شما 6 تا میدی مگلی میگیری ! 6 تا رو بده یه سی بی ار 600 مدل 2006 بگیر !!! یا هرچی که دوست داری 600 700 تومنم بده یه طرح سی جی از این چیزا بگیر باهاش برو تو شهر کاراتو انجام بده یا با یه طرح وو دافتو اینور اونور کن
موتوره اصلیتم باهاش برو بیرونه شهر !
این کاره منه حالا دیگه بقیه رو نمیدونم...

شرمنده پا برهنه پریدم وسطه بحثتون اما به قول همنی رفقای خودمو از ماست که بر ماست .... اگه از کویر شکایت شه 40 تا مگلی سوار برن دمه شرکتش صف بکشن 2 بار
حساب کار میاد دسته صاب شرکت که به خواسته مشتری احترام بزاره

مرسی

hadi4415
11-05-1390, 03:22 قبل از ظهر
سلام دوستان

جناب Arbadeh ([Only registered and activated users can see links]) من هم با بیشتر صحبت هاتون موافقم ولی این رو هم در نظر بگیرید که اگه موتور رو بگیرن بعدش چی میشه ؟

یکی از کاربرای همین سایت یه CBR 600 گذاشته واسه فروش ؛ آدم وقتی عکس هاش رو نگاه می کنه کلی کیف می کنه چه برسه به اینکه اون رو سوار بشه ولی اگه همین موتور رو سوار بشی با دیدن یه سرباز نمی دونی چی کار کنی . حالا فرقی نمی کنه داخل شهر خارج شهر یه روزی یه جایی گیرت می ندازن .

بدبختی اینه وقتی آدم موتور قانونی سوار میشه وقتی می گیرنش موقع ترخیصش با دیدن برخوردشون و طرز صحبت کردنشون از هر چی موتور بدش می یاد و به خودش هزار تا فهش می ده .

یه سوال چند وقته ذهنمو مشغول کرده و ربطی هم به موضوع پست شما نداره ولی می پرسم شاید بعضی از دوستان جوابش رو بدونن اونم اینه که تو مناطق آزاد مثل قشم هر ماشینی که دلشون می خواد با قیمت منصفانه سوار می شن ولی موتورهاشون همش چینی و هندیه نمی دونم ساکنین اونجا نمی تونن موتورهای خارجی با قیمت جهانی و مناسب سوار بشن ؟ لااقل چند نفر تو ایران چیزی که دلشون می خواد و حقشونه با قیمت مناسب و راحتی خیال سوار بشن .

خیلی ممنون

Amir
11-05-1390, 10:46 قبل از ظهر
یه سوال چند وقته ذهنمو مشغول کرده و ربطی هم به موضوع پست شما نداره ولی می پرسم شاید بعضی از دوستان جوابش رو بدونن اونم اینه که تو مناطق آزاد مثل قشم هر ماشینی که دلشون می خواد با قیمت منصفانه سوار می شن ولی موتورهاشون همش چینی و هندیه نمی دونم ساکنین اونجا نمی تونن موتورهای خارجی با قیمت جهانی و مناسب سوار بشن ؟

تو کیش تا جایی که من می دونم تردد موتور سیکلت ممنوعه و بوق زدن ممنونه (البته بومی های اطرافش موتور دارن که سمت مرکز نمیان)

hossein24
23-05-1390, 04:58 بعد از ظهر
سلام
من کاملا تازه واردم به اینجا و البته هنوز به دنیای موتورسواری که اصلا نیومدم!!
خیلی از پست هارو خوندم ایضا این پست مربوط به شرکتای موتورسازی و وارد کننده
با حرفای سروش که گفته بود باید از خودمون تغییر رو شروع کنیم کاملا موافقم البته نه با لحنش
اما نمیدونم چرا خود سروش و دوستاش (علیرضاوکنجی و...) اینکارو نمیکنن؟!!
خداروشکر از لحاظ فنی و تجربه کم ندارید، گمان کنم سرمایه برای شروع یه کار رو هم داشته باشید پس چرا یا علی نمیگیدو یه حرکتی توی زمینه تولید نمیزنید
میدونم خیلی سخته اما شک نکنید که نشد نداره ، به جان خودم جدی میگم , هم یه بیزینس هم عشقتونه
خود اونوری ها هم میگن ضرورت مادر نوآوریه!
یادمه یه لینک از گروه دلفان آفرود داده بودید و با بچه های تی تی هم آشناییت خداییش آفرود بازاشون یه حرکاتی میزنن در حد المپیک!
از بازسازیه ماشینای عهد دقیانوس(جیپ ویلیس و....) بگیر تا ساخت قطعات مورد نیازشون و....

مرسی که همشو خوندیت
یا علی