PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه کلی* بین موتور های داخل ایران و خارج ایران.

shin
04-04-1390, 01:47 قبل از ظهر
سلام یکی* ازدوستان ازمن سوال کرده بود که آیا موتورهایی که داخل هستش در خارج کشور هم پیدا می*شه یا نه، در پاسخ باید بگم که برند های داخل ایران اکثرا ساخت چین هستن، و اکثر شون حتی اجازه ورود به اروپا رو به علت مطابقت نداشتن با استاندارد های اینجا ندارن. تنها برندی که من اینجا هم میبینم، هیوسانگ ساخت کره هستش، که اونم زیاد طرفدار نداره، دوستان فراموش نکنن که اکثر شرکت های بزرگ موتور سازی خیلی* از قطعه *هاشون ساخت چین، ولی* تحت لیسانس همون شرکت. و با توجه به کیفیتی که اونا ازشون میخوان ، درست می*شه. ولی* یه مارکه چینی* حساب نمی*شه. خلاصه دوستان زیاد سرتون رو درد نمیارم ؛ اگه دوستان قیمت موتور خاصی* مّد نظرش هست بگه تا قیمتشو بگم.

Salman
04-04-1390, 02:47 قبل از ظهر
اصلا منظوره شما رو نفهمیدم! میشه بیشتر توضیح بدین؟

Kenji
04-04-1390, 02:56 قبل از ظهر
فرمودند موتورهایی که توایرانه هیچ کدوم اونجا نیست به جز هیوسانگ که اونم طرفدار نداره

حالا چرا نیست. چون موتورایی که اینجاست همه چینی هستند.

اما موتورهای اونجا همه برای برند هایی هستند که ممکنه یه قطعه رو تو چین اونم تحت لیسانس و باکیفیت خود برند تولید کنند.

shin
04-04-1390, 11:06 قبل از ظهر
دقیقا . خیلی* از سازندگان بزرگ قطعات رو تو چین و هند میسازند، دلیلش هم ارزونی نیروی کار تو این دو کشور هستش.

AMIR MOHAMMAD n
04-04-1390, 11:22 قبل از ظهر
سلام آقا افشین.من این سوال رو اونجایی که در مورد موتورتون توضیح دادید پرسیدم.
ولی دوباره میپرسم چون میبینم به این تاپیک بیشتر ربط داره.اگه میتونی قیمت سوپر اسپرتای 1000 و 600 سی سی رو برامون بگو.

قربانت.

Ali
04-04-1390, 11:50 قبل از ظهر
به نظر من این یکی از دلایل عمدش اینه که محدودیت حجم موتور در ایران وجود داره و کمپانی های مطرح جهان هم زیاد مانوری روی محصولات با حجم پایین نمیدن و تا 250cc مجصولاتشون تنوع نداره و دلیل دیگه اینه که تا یک محصول از یک برند معروف وارد بازار میشه قیمتش سر به فلک میکشه

پلنگ
04-04-1390, 11:56 قبل از ظهر
خوب ما که نسل سوخته ایم نه موقع ازاد بودن حجم و سی سی بودیم نه موقع ازاد شدنش خارجیاش که عشق میکنه ادم میبینه من خودم موتورای تو این رنج و میبینم نا خواسته احترام میذارم تا راهش باز باشه و گیر نکنه ولی در خارج انقدر زیاده که همه ازادن سوار هرچی دلشون میخواد میشن من خودم تو همین ایران دارم این موتورمو اب بندی میکنم انقدر مردم میپرسن حالا یکی واقعا اطلاعات میخواد یکی هم دزده و امار میگیره زاغتو میزنه تا ببره

شهرام
24-05-1390, 02:59 بعد از ظهر
خوب چرانیستش.این موتورای که اسم میبرم توخارجم هست.مثلنrr.r1. gsxr. repsol.انواع zx

suzuki savar
24-05-1390, 03:07 بعد از ظهر
مطمعن باش که موتور هایی رو که تو ایران هستند اشغال ترینند

nOviA
24-05-1390, 04:30 بعد از ظهر
به نظر من تنها موتور کاملی که تو کلاس خودش تو ایران پلاک میشه دربیه. البته اگه از قیمت بالای موتور و قطعاتش بگذریم.