PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی فوری خرید کراس

Yavar
01-12-1392, 02:39 بعد از ظهر
سلام به دوستان واساتیدمحترم.این موتورکراسومیخوام بخرم به نظرتون چندمیارزه.تعمیرات شاتون میخواد سیلندربوش میخواد پوستشم که میبینید جوش میخواد3682436825به نظرشماارزششوداره خرج این موتوروبکنی36826

براوو سوار
01-12-1392, 02:57 بعد از ظهر
به نظر من ارزش درست کردن ندارد .

ARSH
01-12-1392, 03:02 بعد از ظهر
1 بالاتر ارزش نداره
1 بگیری خوبه میتونی جمعش کنی کلا سیلندر جدید و گیربکس جدید بریزی روش

hosseinpalang
01-12-1392, 03:44 بعد از ظهر
قیمتش رو چند اعلام کرده با همین وضعیت؟؟؟
برای اوراق و اهدائ عضو به موتورهای دیگه
قطعاتشو جدا میده؟؟؟
موتور کجاست؟؟؟

- - - Updated - - -

این موتور تو ایران دیگه موتور نمیشه
اگه میشد نمیفروختش
فقط به درد اوراق یا دکور میخوره
که اوراق کردنش ثوابش بیشتر

ARSH
01-12-1392, 04:02 بعد از ظهر
به نظر من شاسی که داره باک و فلاپ ها و کلا موتور سرپا حساب میشه
من باشم اول آمار میگیرم ببینم میتونه کسی برام انجینشو از اونور برام جمع و جور کنه بیار یا نه
کسی اهل جمع کردن وسیله باشه خیلی براش موقعیت خوبیه این روزا دیگه از پیچ ریز موتور تا کلا خود انجین اونور آب برای فروش هست میارن اینجا کراس هم که مدارک پدارک نداره مشکل شماره انجین این چیزا باشه
خلاصه که داداش اگه از خودت میبینی جمعش کن . خیلی حال میده جمع کنی سوار شی

موتور فقط r1
01-12-1392, 05:33 بعد از ظهر
موتوروباید به قیمت اهن بکشی وبخری وگرنه ارزش نداره

Yavar
01-12-1392, 06:35 بعد از ظهر
دوستان ممنون ازراهنمهییتون.امروز زنگ زدم تهران یه تعمیرکاربه اسم میثم شمعی.گفت بیاراینجاواست ردیفش میکنم.اینهایی روکه نوشتم بهش گفتم گفت کلن900تومن ازت میگیرم.موتوروهنوزنخریدم مال رفیقمه قراره فردابعداظهربیایم تهران دیگه صبح شنبه اول وقت اونجاباشیم:29:دوستان اگه میتونیدبازهم راهنماییمون کنید.اگه کس دیگه ای رومیشناسیدمعرفی کنید((((بازهم ممنون))))

FAARID
01-12-1392, 09:02 بعد از ظهر
خرجش خیلی بیشتر از اینهاست پشت تلفن که قیمت تعمیر در نمیاد
من یک تعمیر کار خبره که خودم کراس میبرم پیشش معرفی میکنم دوست داشتی یه استعلام بکن دیدم از شهرستان انجین میفرستند جمع میکنه تحویل میده

ابتدای خ قلمستون تعمیرگاه احمد 09126027433 تو گمرک خیلی قبولش دارن حتی اونشمعی که گفتی

Yavar
09-12-1392, 05:21 بعد از ظهر
سلام دوستان.ممنون ازراهنماییتون.خودم ازخریدموتورمنصرف شدم.همین دو سه روزپیش بارفیقم((صاحب موتور))رفتیم تهران انجین هم باخودمون بردیم میرفتیم پیش هرکی میگفت ببرپیش جوادزنجانی.بردیم پیشش یه نگاهی بهش انداختو فرمودن4تومن ناقابل هزینشه:wow::13::icon_pf _99_:میگفت زنگ زدم آمریکا... خلاصه هیچی.انداختیم روکولمون تاششششششهههههههرستتتتتتتا ن...دوستان شماهیچ پیشنهادی نداریدواسه ما این شاسی انجین دیگه ای هست که بهش بخوره مثل این دوزمانه ها یا...:297:

Yavar
12-12-1392, 06:42 بعد از ظهر
ازدوستان واساتیدمحترم یه سوال دارم...کسی میدونه این موتوردقیقامال چه سالی هست؟یکی هست میخوادازاون وریه انجین واسم بیاره .اونجابهش گفتندموتورچه سالیه؟ممنون اگه فوری راهنماییم کنید.

ali_r
12-12-1392, 06:52 بعد از ظهر
ازدوستان واساتیدمحترم یه سوال دارم...کسی میدونه این موتوردقیقامال چه سالی هست؟یکی هست میخوادازاون وریه انجین واسم بیاره .اونجابهش گفتندموتورچه سالیه؟ممنون اگه فوری راهنماییم کنید.

برات پ . خ کردم