PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید موتور تا 5 ملیون تومن

arminestiri
30-11-1392, 12:36 قبل از ظهر
سلام دوستان من میخوام موتور بخرم 10 ملیون دارم میخوام ببینم با 5ملیون چه موتور هایی میشه خرید 10ملیون چه موتور هایی میخوام برای اولین بار موتور سنگین بگیرم به نظرتون از چی شروع کنم؟

mamal_honda
30-11-1392, 01:49 قبل از ظهر
سلام داداش به چه کلاسی علاقه داری !؟

blackshale
30-11-1392, 01:37 بعد از ظهر
سلام.پنج میلیون بندیت 250 با. این قیمت.ولی هیچ موتوری مث cb400 نمیشه که اونم 9 تومن تمیز و خوب گیر میاری

پشیمان
30-11-1392, 03:59 بعد از ظهر
دادش گلم در کل یه چیزی بگیر که خرج نداشته باشه و تمیز باشه وگرنه اگه تو انتخابت اشتباه کنی بد جور تو ذوقت میخوره واز موتورت متنفر میشی و بعدش میخوایی بفروشیش و اون موقع تا بیای یه خریار پیدا کنی موهات مث دندونات سفید میشه اخه خریدار موتور سنگین کمه

mamal_honda
30-11-1392, 07:15 بعد از ظهر
داداش تو باید ی موتور مدارک دار پیدا کنی برا خودت حالا هر موتوری ک بخوای بخری !!
چ برگ داشته باشه چ پلاک !!
چون بار اولته احتمالش بالاست متورتو مامورا بگیرن !!

Gladiator
30-11-1392, 10:19 بعد از ظهر
اگه میخوای موتوری بگیری که هم زیر پات باشه هم اسپرت برو سراغ خانواده پالس 180،200،220 یا آپاچی 180 بگیر ، مواردی که عرض کردم هم کم خرجن ، هم پر شتابو بی دردسر
اگه برای آخر هفته ها میخوای و موتور سواریت خوبه برو سراغ بی پلاک ، ولی پیشنهاد من اینه که سراغ سنگین نری

MOHSEN CBR
30-01-1393, 09:38 بعد از ظهر
اگه میخوای موتوری بگیری که هم زیر پات باشه هم اسپرت برو سراغ خانواده پالس 180،200،220 یا آپاچی 180 بگیر ، مواردی که عرض کردم هم کم خرجن ، هم پر شتابو بی دردسر
اگه برای آخر هفته ها میخوای و موتور سواریت خوبه برو سراغ بی پلاک ، ولی پیشنهاد من اینه که سراغ سنگین نری

سلام به همه
داداش معذرت میخام ببخشید ولی بنده خدا میگه سنگین میخواد سوار بشه
شما پالس بهش پیشنهاد میدی
داداش ببین اگه سنگین میخری مدارک دار بگیر ( برگه فرمان امام . برگه سبز .برگه اوراق .) یه چیزی که ثابت کنه موتور قاچاق نیست مال خودته
و الا دوبرابرقیمت موتور اونم نرخ دلار روز موتور جریمه میشی موتور از دستت میپره اتیش میگیری
ببخشید در کار برو بچ دخالت کردم
خودمم چندتا دارم خواستی پیغام خصوصی بده

abolfazl.s
30-01-1393, 09:45 بعد از ظهر
بندیت 250 بخر اتاق قدیم ازتم گرفتن داستان شود فدایی سرت نهایت 5ت پریده

Afshin007
31-01-1393, 10:20 قبل از ظهر
arminestiri عزیز شما باید تو بخش مشاوره ایجاد تایپیک میکردی نه تو بخش فروش / بعدشم با 5تومن بهت بندیت250 ترکیده میدن موتورایی که Gladiator(خانواده پالس 180،200،220 یا آپاچی 180) بهت پیشنهاد داد بهترین گزینه هاست هم مدارک هم پلاک دارن خالا چرا میخای خودتو تو دردسر بندازی؟ ////

MOHSEN CBR
03-02-1393, 12:51 بعد از ظهر
arminestiri عزیز شما باید تو بخش مشاوره ایجاد تایپیک میکردی نه تو بخش فروش / بعدشم با 5تومن بهت بندیت250 ترکیده میدن موتورایی که Gladiator(خانواده پالس 180،200،220 یا آپاچی 180) بهت پیشنهاد داد بهترین گزینه هاست هم مدارک هم پلاک دارن خالا چرا میخای خودتو تو دردسر بندازی؟ ////

کی گفته داداش موتور ترکیده میدن چرا هی میخواد به گرونی دامن بزنید هستش دادش چون نظراتی رو این وامونده موتور سنگین نیست
هر کی هر چی دلش میخواد میگه arminestiri داداش موتور قیمت مناسب پیدا میشه باید بگردی فقط من الان
چندتا سنگین دارم خواستی یه ندا بده قیمتاشو واست میفرستم

abolfazl.s
03-02-1393, 10:24 بعد از ظهر
با عرض معذرت اگه دوستانی که تو کار خرید فروش موتور هستند اجازه بدند متوجه خواهید ش که قیمتها بی خودی بالاست موتوری که مال دهه ۹۰ میلادیه و مدارک نداره اصلا بگو هزار باشه به چه درد می خوره غی ی اوراق یا کلکسیونی کردن که بخوان دوستان پول آنچنانی بدن اشتباه همیشه ما ایرانیا اینه میگن تو نخری کسه دیگه طلبه پیدا میشه می خره بنظ من بندیت سالم بدون مدارکش نهایت ۴ برگه املاک تملیکی نهایت ۵
نظ رم بود:3:

sajjadme
20-02-1393, 07:53 بعد از ظهر
به نظرمنم سراغ سنگین نرید ول میتونید موتوری شبیه سنگین پیداکنید یهمدل هست شبیه سوزوکی هست وخودمم دارم روش تحقیق میکنم میتونی پیشرو پارس 250 بگیری
وزنش 176 با باک پر وباکش هم 22 لیتر هست وسرعت وشتابش هم نسبت به پولی که میدی (باتوجه به توضیح دوستان در تاپیک های مختلف )
خیلیییی راضی کننده هست کیفیت قطعاتش نرماله و قطعاتش کمیاب نیست و فرم نشستنش هم هیجان انگیزه دودیسک جلو و یک دیسک عقب و به رنگ های نارنجی ابی مشکی وسفید موجوده وقیمتش مثل اینکه 4-5 تومن هست پلاک ملی هم هست و در شیراز تولید میشه یه سرچ کنید عکساشو ببینید چطوره شاید پسندیدید

MOHSEN CBR
21-02-1393, 11:55 بعد از ظهر
داداش دمت گرم ولی من این پیشرو پارس هارو سوار شدم خدایی شتاب بدرد بخوری نداره
من اخر خسته شدم از دردسر کفی سنگین 250 /400 ول کن اینارو یه کاوازاکی 125 گرفتم الان دارم میترکونم
شتاب موتور در حد دی تی سرعت در حد پالس جدیدا /خب خلم بیام خودمو با اط ل ااات اماکن .... خداتا چیز دیگه درگیر کنم
خدایی بیاید بگید موتور بدرد بخور الان چی پیدا میشه به غیر از این اشغال های چین هند که جونشون بالا میاید یه شتاب گیری بدرد بخور داشته باشن
یا باید خر مایه باشی موتور سنگین مدارک دار بگیری هر جا گیر خوردی سر کیسه رو شل کنی یا
یا باید بری تو فاز این هندیا که مفت نمیرزه یا عین من بدبخت باید شب زنده دار باشی صبح با 125 بری بیرون شب عین جغد با هزار سلام صلوات موتور بیاری بیرون دور بزنی بیای خونه البته اگه نگیرنت
اقا هر چی میخرید بخرید فقط افتابه خرج لحیم نخرید خلاص

Afshin007
22-02-1393, 12:52 قبل از ظهر
جنابmohsen cbr دوست عزیز هدف از راه اندازی این سایت کل کل نبوده و نیست ...... /مام صفحه قبل همین حرفو زدیم گفتیم خریده بندیت یا امثال اینها بدون مدارک یعنی درده سز از همه جهات از جمله همون گرفتاری های قانونی که گفتی بعدش شما میگی من دارم دامن میزنم به گرونی ؟! /من راجب موتورای چینی خرفی ندارم ولی موتورای هندی واسه تو شهر عالی هستن حتی از لحاظ شتاب و سرعت ////

MOHSEN CBR
24-02-1393, 12:06 قبل از ظهر
به به اقا افشین گل
داداش من چکیتم به مولا چرا میزنی داداش :bitarbiat:
هر چی شما بگی همون درسته شما از قبل از ما به دل داشتی انگار اقا شما تاج سر ما/ موتور گرون شده هیشکی ام به هیشکی رحم نمیکنه
باشه داداش ماهم میشیم عین بقیه همچی خوبه قیمتا میزونه شما هم ارتباطی به گرونی نداری منم شخصا اشتباه کردم
همگی دور همیم یه نون پنیری باهم میزنیم اصلا هم دعوا نداریم
منم با هیچ احدی کل کل ندارم نیتم کمک به برو بچه هاست
شماهم با اون هندیا که میگی از لحاظ شتاب سرعت بالاسسسسسسسسسسسسست حال کن داداش
:35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::3 5:

Afshin007
24-02-1393, 02:03 قبل از ظهر
امکان ویرایش نبود پاسخ با نقل قول زدم:جناب mohsen cbrمن نه با شما و نه سایره دوستان اینجا هیچ مشکلی ندارم بلکه ارادتم دارم اگه غیره این بود که 3سال عضو این سایت نمیموندم / اینجا بحث اختلاف نظره من نظرم اینه ایشون arminestiri استارتر این بخش با 5تومن یا 10 تومن امکان خریده موتور سنگین تمیز با مدارک براشون وجود نداره و موتورای خیلی بی درده سر تری رو بهشون پیشنهاد دادم که امکان تردد هم دارن هزینه نگهداریشون هم بسیار کمتره ضمن اینکه شتابم یه فاکتوره تو بحث خریده موتور که همین پالسو اپاچی در حد نیازه شهری دارن / والسلام ////

Adolf Hitler
24-02-1393, 09:46 قبل از ظهر
فکر کنم داییلیم به دردش بخوره

Gladiator
24-02-1393, 10:31 قبل از ظهر
ایشون تا سقف 5 تومن میخوان هزینه کنن شما دایلیم پیشنهاد میدی؟

Alireza.BMW
24-02-1393, 11:11 قبل از ظهر
من نظرم روی پالس 220 هست شتاب عالی+ سرعت عالی در حجم خودش با 5تومن 90 در حد گیر میاد شایدم 91پیدا کنی

داقالی مهران
24-02-1393, 11:06 بعد از ظهر
x7کارت پلاک سند بگیر شتاب درحد400:29:

salar125
25-02-1393, 12:34 قبل از ظهر
دوستان مطمئنيد باز كننده تايپيك به اينجا سر ميزنه؟؟
ماشااله بعد تايپيكش يه پست هم نداده..

رفع اسپم:
نظر منم فقط رو بنديت اتاق جديده...

ali_r
25-02-1393, 12:37 قبل از ظهر
قفل میشه
استارتر اگه خواست پیام بده تا براش باز کنم