PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش موتورهای «آپریلیا»،«ام وی آگوستا»،«یاماها» توسط کویر موتور

شاهین هزار
19-11-1392, 07:28 بعد از ظهر
توی سایت کویر قسمت محصولات سه برند جدید «آپریلیا» ، «ام وی آگوستا» و «یاماها» اضافه شده.که از «ام وی آگوستا» فعلا محصول MV Agusta F4 ([Only registered and activated users can see links]) موجوده ولی برای دو برند دیگه چیزی فعلا معلوم نیست.
آیا این میتونه نشونه بر آزاد شدن تردد موتور سیکلت با حجم های بالاتر از حجم فعلی (250cc) باشه؟
کسی اگه اطلاعاتی داره ، قرار بده تا بقیه دوستان بهرمند شوند.

کوروش
19-11-1392, 07:33 بعد از ظهر
توی سایت کویر قسمت محصولات سه برند جدید «آپریلیا» ، «ام وی آگوستا» و «یاماها» اضافه شده.که از «ام وی آگوستا» فعلا محصول MV Agusta F4 ([Only registered and activated users can see links]) موجوده ولی برای دو برند دیگه چیزی فعلا معلوم نیست.
آیا این میتونه نشونه بر آزاد شدن تردد موتور سیکلت با حجم های بالاتر از حجم فعلی (250cc) باشه؟
کسی اگه اطلاعاتی داره ، قرار بده تا بقیه دوستان بهرمند شوند.
همین الان هم کویر هیوسانگ 650 که کروز هستش رو داره منتاژ و وارد میکنه !!!
ربطی به ازاد شدن حجم نداره !!!

rooshak
19-11-1392, 09:11 بعد از ظهر
من 2 هفته پیش شرکت کویر بودم . با مدیر فروشش که صحبت میکردم میگفت هر موتوری با هر حچمی و هر کس بخواد واسش میاریم در مورد کلاس بالای 250 هم ازش پرسیدم بهم گفت داریم مذاکره میکنیم تا به یه جایی برسه و کی تی ام 390 و وارد کنن میگفت به احتمال زیاد تا 400 رو آزاد کنن

mohammadvaiper
19-11-1392, 09:15 بعد از ظهر
من همین الان رفتم داخل سایت دیدم ام وی اگوستا اف 4 داشت.حجمش 1000 سی سی بود.برای اینا محدویت نداره؟
خیلی جالب بود.به جای عکس خود موتور عکس سی جی گذاشته بودند
به نظرتون این موتور چه قیمتی در میاد؟
خریدش از نمایندگی کویر ارزش داره؟

flower
19-11-1392, 09:25 بعد از ظهر
قیمت پایه 100 میلیون همش پیش فروش شده به برادران تهرون نمونه عکساش موجوده تو تاپیک گالری موتورسنگین والا منم شایعه زیاد شنیدم که 400 سی سی قراره ازاد بشه .

Alireza.BMW
19-11-1392, 09:28 بعد از ظهر
من 2 هفته پیش شرکت کویر بودم . با مدیر فروشش که صحبت میکردم میگفت هر موتوری با هر حچمی و هر کس بخواد واسش میاریم در مورد کلاس بالای 250 هم ازش پرسیدم بهم گفت داریم مذاکره میکنیم تا به یه جایی برسه و کی تی ام 390 و وارد کنن میگفت به احتمال زیاد تا 400 رو آزاد کنن

واقعا قراره تا 400رو آزاد کنن؟ دمشون گرم بابا...هرچندم که اون موتورا بالای 40تومن قیمت دارن و ما فقط میتونیم نظاره گرشون باشیم:hanghead: چون وقتی هیو 20تومن باشه تو هوای گرم دیگه اونا............

rooshak
19-11-1392, 09:34 بعد از ظهر
آره مدیر فروشه اینطور میگفت که تا 400 آزاد میشه ولی باز باید صبر کرد دید فعلا حرفشه

معمار
19-11-1392, 10:36 بعد از ظهر
جوک اخر سال هم انتخاب شد

خیلی باحاله تو قسمت یاماها - اپریلیا - پیاجیو هیچ موتوری نزاشتن
ولی میری تو قسمت ام وی
یه عکس یه سی جی چراغ گرد گزاشتن :25r30wi:

اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]

hosseinpalang
19-11-1392, 11:34 بعد از ظهر
اگه کویر شاخ ترین موتور دنیا رو هم بیاره و 1000 تومن هم بده عمرا ازش نمیخرم:[Only registered and activated users can see links]
دلیلشم که دیگه همه میدونن دیگه:gigglesmile:

کوروش
20-11-1392, 09:07 قبل از ظهر
اگه کویر شاخ ترین موتور دنیا رو هم بیاره و 1000 تومن هم بده عمرا ازش نمیخرم:[Only registered and activated users can see links]
دلیلشم که دیگه همه میدونن دیگه:gigglesmile:
فقط وارد میکنه منتاژ نمیکنه که چون اصلا تکنولوژیه منتاژ رو نداره

- - - Updated - - -

واقعا قراره تا 400رو آزاد کنن؟ دمشون گرم بابا...هرچندم که اون موتورا بالای 40تومن قیمت دارن و ما فقط میتونیم نظاره گرشون باشیم:hanghead: چون وقتی هیو 20تومن باشه تو هوای گرم دیگه اونا............
چرا این حرفو میزنی شما چرا فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینید !!!
میدونید چند هزار موتور سیکلت در حجم 250 تا 400 سی سی الان تو بازاره ؟؟؟
خب وقتی تا 400 ازاد بشه این موتور های دسته دومه دهه ی 90 و دهه ی 2000 هم همشون قابل پلاک میشن دیگه !!!
نمونش وقتی 250 ازاد شد چندین بندیت تو تهران پلاک شد !!!
وقتی تا 400 ازاد شه!!!
سی بی ار - سی بی- هورنت های 250 و 400
جی اس ایکس- جی اس ایکس ار- بندیت 250 و 400-
زد ایکس ها / زد زد ار های 250 و 400 سی سی / کی میکس ها
یاماها تو 250 و 400 سی سی
و کلی موتور های دیگه که قدیمی هستن همه قابل پلاک میشن
خب قیمتشون اونقدر بالا نمیره و خریدشون راحت میشه
البته اگر واقعا فروشنده باشه!!!

farshad 54
20-11-1392, 09:13 قبل از ظهر
مدلش بالای 10 سال باشه پلاک نمیشه ربطی به 400 و 250 و 300 سی سی نداره

یعنی الان بندیت 250 مدل 2000 رو یکی بخره میتونه پلاک کنه کوروش جونم

اینطوری که تو میگی اگر تا 1000 هم آزاد بشه همه میبرن این سوزوکی gs 1000 هاشون رو پلاک ملی میکنن دیگه :waiting:

کوروش
20-11-1392, 09:15 قبل از ظهر
من همین الان رفتم داخل سایت دیدم ام وی اگوستا اف 4 داشت.حجمش 1000 سی سی بود.برای اینا محدویت نداره؟
خیلی جالب بود.به جای عکس خود موتور عکس سی جی گذاشته بودند
به نظرتون این موتور چه قیمتی در میاد؟
خریدش از نمایندگی کویر ارزش داره؟
اینارو کویر با مدارک کامل ولی بدون پلاک به فروش میرسونه
کلا سیاستش اینه که کاری کنه مشتری به جای خرید موتور حالا چه با مدارک و چه بی مدارک از لب مرز و یا از دلال بیاد از خودش بخره !!!
و یه جورایی کویر میخواد نقش دلال و وارد کننده موتور تو ایرانو کم رنگ کنه تا خودش سود کنه
که اگر موتور رو ارزون تر وارد کنه خیلی میتونه تاثیر داشته باشه چو مصرف کننده مطمعن میشه از خریدش به چند دلیل
اول قیمت خوب
دوم مدارک شرکتی هستش و در دادگاه یا کلانتری حرف واسه گفتن زیاد داره و میشه موتور هاشو به نام و حتی بیمه کرد
سوم مطمعنی قطعات تعویض نشده و همه چی فابریکه

- - - Updated - - -

مدلش بالای 10 سال باشه پلاک نمیشه ربطی به 400 و 250 و 300 سی سی نداره

یعنی الان بندیت 250 مدل 2000 رو یکی بخره میتونه پلاک کنه کوروش جونم

اینطوری که تو میگی اگر تا 1000 هم آزاد بشه همه میبرن این سوزوکی gs 1000 هاشون رو پلاک ملی میکنن دیگه :waiting:
ژاپنی تا 15 ساله / ایرانی تا 10 سال و البته الان شده 8 سال !!!
بر اساس کیفیت سازنده سن موتور شناخته میشه
موتور ایرانی بعد از 3-4 سال اوراق میشه ولی موتورهای دهه ی 90 هنوز سر پا هستن !!!

farshad 54
20-11-1392, 09:20 قبل از ظهر
شما به من بگو بندیت 250 مدل 2000 رو میتونی پلاک ملی بگیری یا نه ؟ 14 سال از مدلش گذشته

کوروش
20-11-1392, 09:24 قبل از ظهر
شما به من بگو بندیت 250 مدل 2000 رو میتونی پلاک ملی بگیری یا نه ؟ 14 سال از مدلش گذشته
اگر سند به نام باشه مراجعه کنید به خیابون زنجان تهران با کمی پول چایه بچه ها حله !!!
البته سند باید به نام شخص باشه تا پلاک بشه !!!
البته 2 سال پیش که قانون 15 سال رو از سرهنگی که در حال معاینه ی موتورهای مرکز پلاک گزاری بود پرسیدم و همون جا تریل 13 ساله ی کاوازاکی رو پلاک کرد الان رو نمیدون قانون عوض شده یا نه
ولی کاملا مشخصه چون صنعت موتور سازیه ژاپن از صنعت ایران و چین و هند خیلی جلوتر هستش باید یه فرقی باشه !!!
بلاخره بحث بحثه سلامت موتور بعد از چند سال و سیستم سوخت رسانی هستش به خصوص که 400 سی سی های ژاپنی توشون انژکتور پیدا میشه !!!

Gladiator
20-11-1392, 09:30 قبل از ظهر
چرا این حرفو میزنی شما چرا فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینید !!!
میدونید چند هزار موتور سیکلت در حجم 250 تا 400 سی سی الان تو بازاره ؟؟؟
خب وقتی تا 400 ازاد بشه این موتور های دسته دومه دهه ی 90 و دهه ی 2000 هم همشون قابل پلاک میشن دیگه !!!
نمونش وقتی 250 ازاد شد چندین بندیت تو تهران پلاک شد !!!
وقتی تا 400 ازاد شه!!!
سی بی ار - سی بی- هورنت های 250 و 400
جی اس ایکس- جی اس ایکس ار- بندیت 250 و 400-
زد ایکس ها / زد زد ار های 250 و 400 سی سی / کی میکس ها
یاماها تو 250 و 400 سی سی
و کلی موتور های دیگه که قدیمی هستن همه قابل پلاک میشن
خب قیمتشون اونقدر بالا نمیره و خریدشون راحت میشه
البته اگر واقعا فروشنده باشه!!!

به همین خیال باش داداش که این موتورا پلاک بشن و ارزون به دست منو شما برسه ، موتورای زیر 2004 که عمرا پلاک بشن ، بقیه هم که پلاک بشن قیمتشون میشه دو برابر ، مشکل 250 های قدیمی که پلاک نمیشن حجم نیست ، سنو سال موتوره

farshad 54
20-11-1392, 09:35 قبل از ظهر
خب گیر همیجاست دیگه این گوساله ها موتور ژاپنی رو که فقط چرخش به این موتور های چینی و ایرانی میرزه با این موتور ها یکی میدونن و بالای 10 سال رو پلاک نمیکنن

این بندیت که گفتم هم همه چیش اوکی هست ولی پلاکش نکردن گفتن مدلش پائینه هر چی گفتیم بابا این موتور از موتور صفرم سالم تره گفتن نه نمیشه که نمیشه

پس اگر موتور تا 400 سی سی هم آزاد بشه با این شرایط زیر 30 میلیون پائینترین مدلش که بتونه پلاک بگیره گیر نمیاد

و باز میره تو فاز دسترسیه از ما بهترون و ادامه چس کلاسهای دوستان مایه دار اینبار با موتور های 400 سی سی

و خب از قدیم هم گفتن دارندگی و برازندگی

معمار
20-11-1392, 11:07 قبل از ظهر
اینم ازاد شد
اینم پلاک ملی بهشون دادن
اصلا با موتور کجا میخان برن
چه قدر تو این جاده ها می تونن سرعت برن
فقط میخان یه کاری کنن که تخلفات و بیارن پایین یه پول زوری هم از مردم بگیرن
در حال حاضر طرف که موتور سنگین داره اگه موتورش مدرک داشته باشه یه مجوز تردد میگیره
از خونه تا پیست میره و میاد
تازه تو خیابون هم که بیاد هر چه قدر که دلش بخاد سرعت میاد چون پلاک ندارن
نه جریمه ای میشه نه نمره منفی میگیره
ولی پلاک بدن دیگه جرات نمیکنن سرعت زیاد برن یا هر خلف دیگه ای رو انجام بده

- - - Updated - - -

و باز میره تو فاز دسترسیه از ما بهترون و ادامه چس کلاسهای دوستان مایه دار اینبار با موتور های 400 سی سی

و خب از قدیم هم گفتن دارندگی و برازندگی

اخ اخ این که گفتی دلم کباب شد
یه زمانی پالس داشتم بچه محلمون 125 داشت
طرف رفت اپاچی خرید
الان رفته یه دایلیم خریده دیگه اصلن جواب سلام ما رو هم نمیده
بهش گفتم خییلی خودت و زود باختی

حالا فرض کن این ادم عقده ای که من میشناسم بشینه پشت موتورسنگین چه طور میخاد رفتار کنه

digitalcanon
20-11-1392, 01:07 بعد از ظهر
موتوری قابل پلاک میشه که اولا برگه سبز داشته باشه دوما زیر 10 ساخت باشه الان سال 2014 هستیم شما چنتا 250 یا 400 مدل 2004 به بالا سراغ داری که بشه پلاک کرد . خیلی کم . در حال حاضر هم شرکتهای هوندا و کاوا دارند 400 سی سی 2 سیلندر میسازن که قدرتشون تازه میشه همون 250 چهار سیلندر پس احتمال زیاد ازاد شه و چنتا هم cb400 چهار سیلندر پلاک ملی ببینیم البته با قیمت 70 یا 80 تومان همون طور که الان هورنت 250 پلاک ملی 40 تومان قیمت داره

ماکیاولی
20-11-1392, 03:14 بعد از ظهر
اگه الان هورن 250 ملی 40 تومنه
مطمئنا وقتی 400 ِش پلاک بشه اینم افت خودشو میکنه

digitalcanon
20-11-1392, 03:21 بعد از ظهر
نه متاسفانه بخاطر اینکه اونور اب قیمت هورنت 250 با 400 تقریبا برابره و کلا موتور گرون قیمتیه اونم به خاطر انجین ریسش .

کوروش
20-11-1392, 06:27 بعد از ظهر
به همین خیال باش داداش که این موتورا پلاک بشن و ارزون به دست منو شما برسه ، موتورای زیر 2004 که عمرا پلاک بشن ، بقیه هم که پلاک بشن قیمتشون میشه دو برابر ، مشکل 250 های قدیمی که پلاک نمیشن حجم نیست ، سنو سال موتوره
من با اونی که خودش بندیت پلاک کرده بود صحبت کردم گفت واسه منو واسه این پلاک کردن چون به نام خودم بود / میگفت تو ایران بندیت به نام خیلی خیلی کمه بیشترشون فقط مدارک کمی دارن مثل برگه اوراقی و خیلی چیز های دیگه !!!
بحث 15 سال هم میتونید از مرکز پلاک گزاری بپرسید
نمونه ی باززش سی دی ای هستش که من مدل 80 هم پلاک ملی دیدم

شاهین هزار
20-11-1392, 09:21 بعد از ظهر
دوستان موضوع تایپیک چیز دیگیه لطفا از حدسیات و گمانهای خودتون درباره قیمت موتور در آینده صحبت نکنید.
جقدر بهتر بود در مورد قیمت موتورهای ذکر شده در موضوع تایپیک ، شرایط فروششون و یا اینکه چی شد که شرکت کویر موتور دست به همچین اقدامی زد.(وارد کردن یه تعداد زیادی موتور سیکلت با حجم بالا اصلا شوخی نیست) صحبت میشد.

mamal_honda
06-12-1392, 04:12 بعد از ظهر
بنظر من یکیپلاک نشن بهتره !!
موتورسنگین بدون پلاک خوشتره تا با پلاک!!
در ضمن فکر میکنید اگر موتورسنگین پلاک بشه شما میتونید اروم برونید ؟؟
موتورسنگین اسمش باهاشه!!
اگرم باهاش تند بری صبح باید بری پاسگاه!!

davood fantom
06-12-1392, 06:55 بعد از ظهر
هیوسانگ 650gtr رو رسما توی سبد محصولاتش گذاشته!! حالا سوال اینجاست که آیا این 650 هم پلاک ملی میشه یا نه ؟

chalebizar
01-02-1393, 03:18 قبل از ظهر
دیشب با چنتا از دوستان اهل فن صحبت میکردیم صحبت ازاد شدن یه کذب بشتر نیست.چون الان برگ استرداد پوست میکنن میدن.5 ماه دوندگی داره.نمیارزه.

MANHUNT
03-02-1393, 03:54 بعد از ظهر
چيزي كه مهمه اينه كه اينارو ماله ما نيوردن ماله همون منطقه سه به بالاست فقط حسرتش برا ما ميمونه خدا نكنه پلاك بشن اون موقست كه سر چارراه وايسادي يه دفه موتور روياهات ميبيني كه يه پيزولي روش نشسته داره عشق و حال ميكنه به ريش من و تو ميخنده فخرشم ميفروشه مثل همين ماشيناي گرون قيمت حالا باز بياد صحبت كنيد از اين موتورا