PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش تاپ اسپید

ali3929
18-11-1392, 11:12 قبل از ظهر
سلام.اگه بخوام تاپ اسپید موتور هندا 150 کبیر رو افزایش بدم باید چه کار هایی کنم؟
یه بار دو ترک130 تا رفتم ولی دیروز 120 تا بیشتر نرفت؟
اگه میشه بی زحمت یه راهنمایی در مورد دنده کشی هم بکنید؟
ممنون؟!

کوروش
18-11-1392, 11:23 قبل از ظهر
سلام.اگه بخوام تاپ اسپید موتور هندا 150 کبیر رو افزایش بدم باید چه کار هایی کنم؟
ممنون؟!
خورشیدیه عقب و خورشیدیه دند رو باید عوض کنی تا از شتاب کم کنه به سرعت زیاد کنه !!!
کاتالیزوره اگزوزو در بیار نفس موتور زیاد شه دیگه راهی نداره واسه افزایش

- - - Updated - - -

شمع خوب هم بندازی راندمان کار زیاد میشه !!!

Alireza.BMW
18-11-1392, 05:18 بعد از ظهر
ممنون؟!
اون سرعتی که رفتی در یه سری مواقع خاص امکان پذیره که یکیش باد موافق و یا حالتی که هیچ بادی نباشه شیب موافق جاده و کلا به یه سری عوامل جوی و همینطور میزون بودن موتور برمیگرده و تنظیم بودن باد لاستیک موتور...دنده زنجیر وسطو میتونی یه شماره بزرگتر بندازی اما بگم تو سرعتت فرقی نداره شتابتم میاد پایین چون تاپ اسپید موتورت همونه فقط دور موتورت میاد پایین...در مورد تاپ اسپیدم من امتحان کردم هیچ فرقی نمیکنه که دنده رو پر کنی یا نه...ولی اگه میخای موتورت همیشه سرپا باشه دنده مرده نرو و گاز الکیم نده بش.میتونی مصرف کاربراتتم زیاد کنی و یه شمع خوب بندازی که کلا این 2تا 5 الی 7کیلومتر ممکنه به سرعت موتورت اضافه کنه

- - - Updated - - -

2تا راه دیگم هست که 1_ بوبین سی دی اصلی که فک کنم 60 باشه اونم دست دوش چون نوش نیست و 2_قوطی برق سی دی اصل که اینم حدود 50 که موتورتو از این رو به اون رو میکنه

- - - Updated - - -

این 2 تا هم هیچوقت خراب بشو نیست