PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پولیش هیوسانگ gt250r

hamidmojrem
18-11-1392, 12:08 قبل از ظهر
سلام به بروبچ گل

دوستان من یه هیوسانگی دارم سفید میخوام پالش بزنم نظر شما جیه خوبه یا ن؟؟ رنگ فلاپارو میبره یا ن؟؟

کمک کنید لطفا

farshad 54
18-11-1392, 12:18 قبل از ظهر
دوست عزیز

اگه منظورتون پولیش هست نه اگر از پولیش نرم استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

به شرطی که پولیش رو با پنبه بمالید به فلاپ بعد یا با پنبه یا با یه دستمال نرم روش بکشید تا رنگ موتور رو حال بیاره

BabyBoy
18-11-1392, 02:06 قبل از ظهر
سلام.
نمیدونم کیفیت رنگ هیوسانگ چجوریه اما در هر صورت استفاده از پولیش به جز در مواردی خاص توصیه نمیشه، البته یک بار یا حتی 2-3 بار استفاده مشکلی پیش نمیاره.

جالا اگر برای زیبایی میخواید این کار رو انجام بدید، توصیه من به شما استفاده از واکس هست که بسیار بسیار بهتر عمل میکنه و رنگ رو بسیار شاداب میکنه و استفاده ازش نه تنها بد نیست بلکه مفید هم هست. طرز استفاده از واکس هم مثل پولیش هست همونجور که آقای فرشاد گفتن.

hamidmojrem
18-11-1392, 12:41 بعد از ظهر
ممنون از دوستای گل

میشه یک مدل واکس یا پولیش معرفی کنید؟؟؟

این براق کننده های بدنه که تو سایت کویر گزاشته ججوریه واکس بهتره یا براق کننده؟؟

farshad 54
18-11-1392, 01:06 بعد از ظهر
شما برو لوازم لوکس فروش ماشین بگو یه واکس رنگ میخوام خودش میدونه بهت چی بده

BabyBoy
18-11-1392, 02:20 بعد از ظهر
فکر میکنم اون که در سایت کویر هم هست واکس باشه، آخه ما دو نوع واکس داریم. یک نمونه که مثل پولیش(خمیری) هست، یک نمونه هم مثل روغنه(مایع). کار هر دو یکیه ولی نمونه روغنی احتیاج به پاک کردن نداره بعد از اینکه به سطح مورد نظر زدید.

من فقط یک نمونه واکس رو میشناسم، فرمول 1، هم معمولی داره هم روغنی، بسیار با کیفیت و معروف هست، قبلا قوطی بزرگ معمولیش رو 8 هزار تومن میگرفتم. توی سایت چاره روغنیش رو 32 هزار گذاشته که خیلی گرونه.

هر قوطی واکس معمولی در صورت استفاده درست برای موتور تا 7 بار هم شاید جوابگو باشه ولی باید درست استفاده بشه.

hamidmojrem
19-11-1392, 05:25 بعد از ظهر
دوستان من هیو رو تازه خریدم میخوام اسپرتش کنم یه کم راهنمایی کنید عکس موتور اسپرت هیو بزارید راهنمای کنید چه برچسپ هایی بزنم روش

Kami
19-11-1392, 05:40 بعد از ظهر
دوستان من هیو رو تازه خریدم میخوام اسپرتش کنم یه کم راهنمایی کنید عکس موتور اسپرت هیو بزارید راهنمای کنید چه برچسپ هایی بزنم روش
هیوسانگ شما کامت هست یا gt

ماکیاولی
19-11-1392, 05:42 بعد از ظهر
وولــا پولیش زدن با دست فقط کثافت کاری میشه
حداقل تو رنگ ماشین که اینطوریه

hamidmojrem
19-11-1392, 09:41 بعد از ظهر
**** جون gt250r هست اگ عکس اسپورت داری بفرست یه کم راهنمایی کن میخوام اسپرتش کنم

Kami
19-11-1392, 11:18 بعد از ظهر
**** جون gt250r هست اگ عکس اسپورت داری بفرست یه کم راهنمایی کن میخوام اسپرتش کنم
اسپرت از چه نظر
میشه اینه های راهنما دار ، کتی کلاچ و ترمز ، بادگیر اسپرت ، اگزوز و ... رو عوض کرد اسپرت تر شه
اگه برچسب میخوای بزنی که به نظرم جالب نیست

hamidmojrem
03-12-1392, 11:03 بعد از ظهر
کلا میگم هم برچسب هم لوازمای دیگه اگه عکس داری عکس بزاری بهتره

فرستاده شده از GT-S6810ِ من با Tapatalk